Haberler - Nene Hatun Anaokulu

Haberler

MÜDÜRÜMÜZ OKULUMUZU ZİYARETİ

Devamı

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞINA YÖNELİK VELİ VE ÇOCUKLARIMIZA YAPILAN SEMİNERİMİZ VERİMLİ GEÇTİ.

TEKNOLOJİ DOĞRU KULLANILDIĞI TAKDİRDE GÜNÜMÜZDE İNSANOĞLUNUN HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN EN ÖNEMLİ GELİŞMELERDEN BİRİSİDİR.ANCAK BU TEKNOLOJİK ÜRÜNLER,AMACI DIŞINDA KULLANILDIĞINDA KULLANICISINA VE ÇEVRESİNE BİRTAKIM ZARARLAR DA VEREBİLMEKTEDİR.BAĞIMLILIK KONUSUNA FARKINDALIK ÇEKİP ÖNERİLERİ DİKKATE ALMAK İÇİN CUMHURİYET İLKOKULU REHBER ÖĞRETMENİ SİBEL MERT´İN SUNUMUYLA VERİLEN SEMİNERDE HEM ÇOCUKLAR HEMDE VELİLER KATILIM GÖSTERDİLER.İLGİYLE DİNLEDİLER.

Devamı

İSTİKLAL MARŞI OKUMA ETKİNLİĞİMİZDEN KARELER.

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ ÇOCUKLARIMIZA KAVRATMAK AMACIYLA İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUMA ETKİNLİĞİMİZİ SINIFLAR ARASINDA DÜZENLEDİK.ÇOCUKLAR HEM BU BİLİNÇLE SAHNEYE ÇIKARAK KENDİLERİNİ TOPLULUK KARŞISINDA İFADE ETME FIRSATI BULDULAR.

Devamı

Minik Kültür Elçileri Projesi

"Minik Kültür Elçileri Projesi" kapsamında okulumuz  Çorum da ilimizi tanıttı

Devamı

"SAĞLIKLI YAŞA,SAĞLIKLI BÜYÜ",DENİLEREK ÇOCUKLARIMIZA EĞİTİM VERİLDİ.

OKUL ÖNCESİNDE BESLENME VE ÇAĞIMIZIN ÖNEMLİ BİR SORUNU OLAN OBEZİTEYİ ENGELLEMEYE YÖNELİK  OLARAK  FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA OKULUMUZUN MİNİKLERİNE, EĞİTİM HEMŞİRESİ FATMA YENİÇIRAK TARAFINDAN DEĞERLİ ÖNERİLER VERİLDİ.BU EĞİTİM SÜRECİNDE VERMİŞ OLDUKLARI KATKI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

ÇOK AMAÇLI SALONUMUZ KULLANIMA AÇILMIŞTIR.

ÇOCUKLAR ÇOK AMAÇLI SALONU GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLDULAR.ÖZELLİKLE ÇOCUKLARIN DENGE VE KOORDİNASYON BECERİLERİNİ DESTEKLEYECEK OYUN MALZEMELERİ İLE OLUŞTURDUKLARI ÇALIŞMALAR DİKKAT ÇEKİCİYDİ.

Devamı

ÇAL SÖYLE,HOPLA ZIPLA OYUNUMUZU İZLEDİK.

SAĞLIKLI OLMAK,DENGELİ BESLENMEK VE SABIRLI OLMAK İLE İLGİLİ DEĞERLERİN PEKİŞTİRLMESİ İÇİN BİR ÇALIŞMA ÖYKÜSÜNÜN ANLATILDIĞI,ÇOCUKLARIN KARŞILACAĞI ÖZGÜVEN PROBLEMİNİN KONU EDİLDİĞİ BU TİYATRO OYUNUNDA ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN DE ÖĞRENDİLER.

Devamı

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKULUMUZU ZİYARETE GELDİLER.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ REŞAT YAZAR VE ŞUBE MÜDÜRÜ AKIN BAYDERE OKULUMUZDA YAPILAN ÇOK AMAÇLI SALONUN SON DURUMUNU GÖRMEK İÇİN ZİYARET ETTİLER.MİNİKLERİ DE GÖREREK ONLARLA SOHBET ETTİLER.

Devamı

"SÜPRİZ HEDİYELEŞME "ETKİNLİĞİNDE ÇOCUKLARIMIZ ALDIKLARI HEDİYELERİ VERDİLER.PAYLAŞTIKÇA MUTLU OLDULAR.

"HEDİYE";İNSANLAR ARASINDA SEVGİ,MUHABBET VE YAKINLIĞA VESİLE OLAN ,BİRİSİNE İKRAM EDİLEN NESNE ANLAMLARINI TAŞIMAKTADIR.HEDİYELEŞMENİN İNSANLAR ARASINDAKİ SAYGI VE DOSTLUĞU GELİŞTİRDİĞİ,KISKANÇLIK,BENCİLLİK VE CİMRİLİK GİBİ KÖTÜ DUYGULARI GİDERDİĞİ VE RIZKIN GENİŞLEMESİNE VESİLE OLDUĞU ANLAYIŞINDAN YOLA ÇIKARAK,VELİLERİMİZİN DE ONAYI ALINARAK ÖĞRENCİLERİMİZ ARASINDA"SÜPRİZ HEDİYELEŞME"UYGULAMASI YAPTIK.TATİLDE ALDIKLARI HEDİYEYİ ,OKUL AÇILINCA ARKADAŞLARINA VERDİLER VE ÇOK MUTLU OLDULAR.

Devamı

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM GELİŞİM RAPORLARIMIZI DAĞITTIK.

ÇOCUKLARIMIZLA BİR DÖNEMİN DAHA SONUNA GELDİK.GELİŞİM RAPORLARINI ALACAKLARI İÇİN ÇOK HEYECANLI VE BİR O KADAR DA MUTLUYDULAR.ÖĞRENCİLERİMİZE VE ÖĞRETMENLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLER,İKİNCİ DÖNEMDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE SEVGİLERİMİZİ YOLLUYORUZ.

Devamı