Duyurular - Nene Hatun Anaokulu

Duyurular

İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA, YEMEKHANENİN YERİNİN ÜST KATA ALINMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

 YEMEKHANEMİZİN  DENİZ SEVİYESİNİN ALTINDA BULUNMASI NEDENİYLE YAĞMUR SONRASI YEMEKHANEMİZE SU BASMASI, BESLENME FAALİYETLERİMİZİ OLUMSUZ ETKİLEMEKTEYDİ.BU NEDENLE GÜNEŞ ALAN VE FERAH OLAN ÜST KATTA BULUNAN ÇOK AMAÇLI SALONUMUZUN YEMEKHANEYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ İÇİN GEREKLİ İZİNLER ALINARAK FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.BU DOĞRULTUDA YAPILAN ÇALIŞMALARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN REŞAT YAZAR YAKINEN TAKİP ETMEK İÇİN ,ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ SAYIN SÜLEYMAN BEKDAŞ VE AKIN BAYDERE İLE BİRLİKTE OKULUMUZU BELİRLİ ARALIKLARLA  ZİYARET EDEREK  OKUL MÜDÜRÜ UĞUR CERİTOĞLU VE MÜDÜR YARDIMCISI NURCAN ÖZKILIÇ ASLIŞEN İLE BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR.

Devamı

SINIF VELİ TOPLANTILARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

VELİ TOPLANTI VE SAATLERİ OKUL VELİ DUYURU PANOSUNDA İLAN EDİLMİŞTİR.AYRICA ÖĞRETMENİNİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.GENEL VELİ TOPLANTISI İSE 13 EKİM CUMA GÜNÜ SAAT 15:30 DA ÇOK AMAÇLI SALONUMUZDA YAPILACAKTIR.KATILIMINIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Devamı

İSTİKLAL MARŞINI OKUMA ETKİNLİĞİMİZ BAŞLIYOR.

14 MART SALI GÜNÜ SAAT 11:00´DE 4 YAŞ SABAHÇI SINIF VE 5 YAŞ SABAHÇI SINIF,14 MART SALI GÜNÜ  SAAT 16:00´DA  5 YAŞ ÖĞLECİ SINIF VE 4 YAŞ ÖĞLECİ SINIF,15 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 15:30´DA 4-5 YAŞ KULÜP SINIFI İLE 5 YAŞ KULÜP SINIFI VE 4 YAŞ KULÜP SINIFI ETKİNLİKLERİNİ YAPACAKLAR.

Devamı

DUYARLI TOPLUM VE TEMİZ ÇEVRE ETKİNLİĞİMİZ BAŞLADI.

ARALIK AYINDA ELE ALIP TÜM SENE BOYUNCA ELE ALACAĞIMIZ "DUYARLI TOPLUM VE TEMİZ ÇEVRE" ÇALIŞMAMIZLA BİRLİKTE MAVİ KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ.26 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN KAPAKLARIMIZI GETİREREK TOPLAYACAĞIZ.EN FAZLA MAVİ KAPAK TOPLAYAN SINIFIMIZI BELİRLEYEREK ORMAN ŞEFLİĞİNİN DESTEĞİ İLE O SINIFIMIZIN BİR AĞACI OLACAK.

Devamı

14 ARALIK ÇARŞAMBA günü Tutum,Yatırım ve Türk Malları Haftasını Kutluyoruz.

12-18 Aralık tarihlerinde Yerli Malı Haftası kutlanmaktadır.Haftanın amacı;yerli tüketimin bilinçli olarak artmasıdır.Bu hafta süresince bizde okulumuzda yatırım yapmanın,yerli malı kullanmanın önemini vurgulayacağız.İnsanların parasını,malını kullanmanın önemini vurgulayacağız.İnsanların parasını,malını,eşyalarını,zamanını ve sağlığını gerektiği gibi korunmasının,dikkatli olmasının tutumlu olmak olduğunu çocuklarımıza kavratmaya ve farkındalık oluşturmaya çalışacağız.Yalnızca kendimize ait olanı değil,elektriği,suyu,yiyecekleri,okulda kullanılan eşyaları,bize ait olmayan eşyaları kendimizinmiş gibi özenle korumayı pekiştireceğiz.Bu vesileyle 14 Aralık Çarşamba Günü,çocuğumuz sevdiği bir meyveyi(Elma,Ayıklanmış nar vb.),Çocuğun yiyebileceği miktarda kuru yemiş(Fındık,ceviz,badem,kuru üzüm vb.)getirerek bu sağlıklı ve yerli besinleri tüketip sohbet edecekler.

Devamı

02 ARALIK CUMA GÜNÜ ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE ACİL EYLEM KAÇIŞ PLANI VE YANGIN TATBİKATI YAPACAĞIZ.(VELİ KATILIMI OLMAYACAKTIR.)

ACİL BİR DURUMDA OKULDAN  TOPLANMA YERİMİZ OLAN OKUL BAHÇESİNE ÇIKIŞ İÇİN YAPILACAKLAR İLE İLGİLİ OLARAK ÇOCUKLARIMIZA YAPILAN EĞİTİM SONUNDA BİLGİ VERİLDİ.TATBİKATTA VELİNİN KATILIMI OLMAYACAKTIR.

Devamı

BİR ÇORAP BİR ÇOCUK PROJEMİZ HAYAT BULUYOR.

KASIM AYI ELE ALDIĞIMIZ DEĞER OLAN  YARDIMLAŞMAYI ÇOCUKLARIMIZA KAVRATMAK VE BİLİNÇ OLUŞTURMAK İÇİN GETİRDİKLERİ ÇORAPLARI KIZILAYA TESLİM ETMEK ÜZERE PAKETLER YAPTIK. BU ÇALIŞMADA ÇOCUKLARIMIZIN ÇOK İSTEKLİ OLMALARI BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ.

Devamı

KARNE TÖREN SAATİMİZ...

KARNE TÖRENİMİZ SABAHÇI VE KULÜP GRUPLARI İÇİN SAAT 09:00 DA YAPILACAK. ÖĞLECİ GRUPLAR İÇİN SAAT 11:00 DE YAPILACAK.

Devamı

KAYIT YENİLEME...

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKULUMUZDA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERİMİZİN, 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKULUMUZA DEVAM ETMEK İSTEMELRİ HALİNDE 17 HAZİRAN 2016 TARİHİNE KADAR KAYITLARIN YENİLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.  

Devamı

ANNELER GÜNÜNÜ 6 MAYIS CUMA GÜNÜ KUTLUYORUZ.

HER YIL MAYIS AYININ İKİNCİ PAZAR GÜNÜ ANNELER GÜNÜ KUTLANMAKTADIR.SEVGİ VE ŞEFKATLERİNİ ÜZERİMİZDEN EKSİK ETMEYEN ANNELERİMİZ İÇİN OKULUMUZ ADINA  3 YAŞ KULÜP,4 YAŞ KULÜP VE 5 YAŞ D SINIFI ÖĞRENCİLERİ  HAZIRLADIKLARI ETKİNLİKLERİNİ  SAAT 15:30´DA SUNACAKLAR.AYRICA ÇOCUKLARIMIZIN ANNELERİNE ÖZEL SÜPRİZLERİ DE OLACAK.ANNELERİMİZ SİZİ ÇOK SEVİYORUZ.

Devamı